Etoto bonus powitalny 2021. Premia 100% dla nowych graczy.

329

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim nowym użytkownikom oferuje legalny bukmacher Etoto online. Każdy typer ma prawo rozpocząć obstawienie meczy od łącznego bonusu o wartości 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Z limitowanej oferty promocyjnej może skorzystać każda osoba, która wcześniej nie posiadała konta u wspomnianego operatora. A warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eToto legalnie nagradza swoich typerów za obstawieni meczy rożnymi premiami.

Bonus na start w Etoto 2021:

Pierwsza czynność, a zaraz podstawowa jaką należy wykonać w tej promocji jest to rejestracja konta na stronie www.eToto.pl. Założenie konta zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów. Z tej przyczyny, iż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty przez gracza na swoje konto bukmacherskie. W zamian otrzyma on premię 100% równowartości depozytu:

Przykład: Typer dokonał wpłaty w wysokościowy 650 PLN. W gratisie otrzyma taką samą wartość, a zarazem będzie posiadał 1300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna bonus, jaki może trafią na konto każdego z graczy wynosi, aż 1500 PLN. Lecz na uwadze trzeba mieć to, iż promocją objęty jest wyłącznie pierwszy depozyt.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 50 PLN za obstawienie Esportu u bukmachers STS
Następny artykułDarmowa kasa na Ligę Europy od STS.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.