Ekstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki na zakłady bukmacherskie od STS

463

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS. W ramach oferty „Ekstra 35 PLN LIVE”, gracze oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki za wygrany kupon. Maksymalnie na konto typerów może trafić bonus o wartości 35 PLN.

W STS ekstra 35 PLN za grę LIVE

W STS ekstra 35 PLN za grę LIVE

Można powiedzieć, że „Świat bukmacherski” pomału staje na nogi.Wynika to z tego, że coraz więcej jest zdarzeń do obstawiania. Przede wszystkim w piłce nożnej, gdzie to olejki czołowe ligi europejskie wznawiają rozgrywki.

Lecz bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Ekstra 35 PLN LIVE”, która to akcja dostępna jest graczom do 21 czerwca do godz. 23:59. Polega ona na obstawieniu meczy, a w zamian na konto gracza trafią darmowe środki.

Pamiętaj, że chcąc skorzystać z tej oferty obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Zrobić to należy poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności:

  • na początek trzeba zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 35 PLN LIVE”

Extra bonus dla typerów

Po czym pozostaje już graczom obstawienie meczy. W ramach oferty „Ekstra 35 PLN LIVE” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielokrotne, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50. Natomiast kupon musi zostać zawarty za co najmniej 20 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że na zakładzie koniecznie muszą być tylko zdarzenia z oferty na żywo. Gracz ma szerokie pole do popisu, bowiem typować można wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Betclic kod promocyjny za darmo

Bukmacher STS przyzna bonus o wartości 5 PLN za wygrany zakład pod warunkiem, że spełnia on powyższe warunki promocji i został rozliczony, jako wygrany. Każdy gracz może maksymalnie otrzymać 35 PLN.

Kod bonusowy w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny, w którym to na start można otrzymać łącznie nawet 1229 PLN w formie środków promocyjnych.

Wystarczy, że użytkownik dokona rejestracji konta i przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych, a na jego koncie pojawi się bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. W dodatku to nie wszystko. Wspomniany operator przyznaje premię równoważności dokonanego depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Powyższe warunki promocji będą aktywne graczom pod warunkiem, ze wpiszą oni specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później gracz już takiej opcji nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj u bukmachera STS i odbierz bonus każdego dnia
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera eFortuna o 14%
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.