Dodatkowe bonusy na finał Pucharu Polski z LvBet

477

W związku z finałem Pucharu Polski bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje dodatkowe bonusy za wygrane kupony.

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmacher LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji ni trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tj akcji jest zawarcie kuponu do czwartku 2 maja do godziny 16:00, czyli momentu rozpoczęcia pojedynku finałowego pomiędzy Lechia Gdańsk, a Jagiellonią Białystok. Bukmacher dopuszcza jedynie typy 1 x 2. Stawka kuponu natomiast nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Z tej akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cash- out.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to może liczyć na dodatkowe bonusy od bukmachera LVbet, jeżeli:

-30 PLN, bramka w drugiej połowie lub doliczonym czasie gry
-50 PLN mecz zakończy się remisem 0-0
-40 PLN za czerwoną kartkę dla Łukasika lub Tarasa lub obu;
-40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Haraslina lub Guilherme;
-150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
-200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub Mamrot zostaną odesłani na trybuny.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 7 maja o godziny 1:0.. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Następny artykułPromocja na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów – 4 maja
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.