Darmowy Cashback i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

490

Najnowszy pakiet promocyjny swoim graczom oferuje bukmacher Betfan, w którym to można liczyć nawet na 3000 PLN w formie środków bonusowych oraz cashback do 50 PLN.

Darmowy pakiet startowy u bukmachera Betfan

Darmowy pakiet startowy u bukmachera Betfan

Z tej akcji promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są niezwykłe proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Sam proces nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym jest niezwykłe prosty, więc każdy bez większych problemów sobie z nim poradzi.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że po wpisaniu kodu promocyjnego bukmacher obejmuje promocją trzy pierwsze depozyty, w których to przyznaje równowartość wpłaty. Maksymalnie za każdą wpłatę można otrzymać nawet 1000 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Łącznie na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Betfan. Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak operator zaksięguje wpłatę.

Dodatkowo można liczyć na Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Promocją jest objęty pierwszy kupn, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a kurs łączny musi wynieść minimum 2.20. Poza tym stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany na konto trafi zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera Fortuna o 10%
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Bonus do 20 000 PLN u bukmachera Fortuna
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.