Darmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny

439

Przed nami ostatnia, czyli trzydziesta siódma kolejka LOTTO Ekstraklasy zostanie rozegrana w dniach 18 – 19 maja. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, podczas to której można otrzymać bonus w wysokości 10 PLN.

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje jedynie podczas trwania ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy, czyli w dniach 18 – 19. I biorą udział w niej kupony zawarte za minimum 10 PLN, ale muszą być zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Ponieważ tylko takie biorą udział w tej promocji.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STSt i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Chcąc otrzymać bonus należy zagrać dwa kupony. Dopuszczalne są SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Jednak na każdym z nich musi znaleźć się minimum jeden typ z LOTTO Ekstraklasy. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN.

Bonus na konto gracza trafi w dniu 20 maja i dzięki niemu można dokonywać obstawiać zakłady u bukmachera Fortuna.

Jeden gracz może otrzymać jeden bonus.

Ta oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami, tj. zakładami specjalnymi, Hitem Dnia oraz Ekspertem+.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Następny artykułBonus za rejestrację od bukmachera Totalbet. Bez depozytu!
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.