Darmowy bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic Polska

430

Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na pojedynek w piłkarskiej Lidze Narodów pomiędzy Włochami z Polską. Gracze poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra 100 PLN.

Bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic

Bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic

Obie reprezentacje spotkały się ze sobą blisko miesiąc temu. Wówczas Włosi byli bardziej aktywniejszym zespołem, ale mecz zakończył się bezbramkowym remisem. A jak będzie teraz?

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Extra premia do 100% na Ligę Narodów:

Bukmacher Betclic Polska online dopuszcza w promocji „Wyższe wygrane – NAWET O 100%!” wyłącznie kupony pojedyncze, których stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Na kuponie promocyjnym gracz musi oddać typ wyłącznie na mecz z Ligi Narodów pomiędzy Włochami, a Polską. Zdarzenie może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i przedmeczowej.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Premia jaka zostanie przyznana graczowi uzależniona jest wyłącznie od jednego czynnika. Dokładnie mówiąc wysokości oddanego kursu:

  • od 2.00 do 2.50 – bonus 25%
  • od 2.51 do 3.50 – bonus 50%
  • równy lub wyższy niż 3.51 – bonus 100%

Nagrody na kontach graczy znajdą się w dniu 16 października. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto każdego typera to 100 PLN.

Bonus do 550 PLN na start u legalnego bukmachera Betclic

Najlepszy Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim swoim nowy typerom pierwszy zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka musi koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Zakład okazał się wygrany? To super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla typerów na KSW 55 u bukmachera eFortuna
Następny artykułPewne 30 PLN na skoki narciarskie dla graczy od Fortuny
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.