Darmowy bonus 25 PLN od Forbet

417

Warto w dniu 16 maja skorzystać promocji bukmachera Forbet, który przyznane bonus do kuponu zawartego za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał użytkownik co najmniej jednej wpłaty.

Trzeba również pamiętać, że ta promocja trwa jedynie w dniu 16 maja do godziny 23:59. I chcąc w niej wziąć udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jedynie w tym dniu dokonać zawarcia kuponu, którego stawka będzie nie mniejsza niż 100 PLN.

Dodatkowo bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich musi wynieść nie mniej niż 1.30. Natomiast kurs łączny kuponu musi być większy niż 2.50.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

W tej akcji możemy typować zarówno zdarzenia na żywo jak i z oferty przedmeczowej. Lecz należy pamiętać, że zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

Użytkownik, który dokona zawarcia kuponu i będzie on spełniał powyższe warunki promocji automatycznie otrzyma bonus w wysokości 25 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że ta promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia warunki tej promocji.

Kwota 25 PLN bonusu trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00. Na przestrzeni 7 dni od momentu przyznania bonusu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa depozyt o 50%. Bonus do 200 PLN.
Następny artykułDarmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.