Darmowe bonusy na Ligę Mistrzów w STS. 50 PLN dla każdego.

294

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

A trzeba zaznaczyć, że na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS jest niezwykle bogata. A do tego czekają nas bardzo emocjonujące starcia PSG vs Bayern Monachium, Chelsea vs Porto, Borussia Dortmund vs Manchester City oraz Liverpool vs Real Madryt.

Na tą okazję każdy użytkownik ma prawo skorzystać z promocji „Bezpieczne 50 PLN LIVE”, która jest dostępna użytkownikom wyłącznie do 14 kwietnia do godziny 23:59. Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc skorzystać z tej oferty konieczne jest dołączenie do niej na stronie www.STS.pl.

50 PLN za przegrany kupon w STS

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są zarówno zakłady SOLO, ale i AKO, an których musi koniecznie znajdować się co najmniej jeden typ z ofert „na żywo” na mecze ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów.

Wymagane jest od gracza, aby kurs łączny nie był mniejszy niż 1.85, zaś stawka wynosiła co najmniej 50 PLN. Istotne również jest to, aby wszystkie typy znajdujące się na kuponie zostały rozliczone do 14 kwietnia do godziny 23:59.

Betclic kod promocyjny za darmo

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki, a maksymalnie może ona wynieść 50 PLN.

Bonus powitalny w STS 2021:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na darmowe środki o wartości 1229 PLN:

  • bonus 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic zmniejsza przegrane graczom. Do 40 PLN dla typerów
Następny artykułBonus do 50 PLN za obstawienie Esportu u bukmachers STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.