Czym są freebety i jak je zdobyć?

579

Darmowe zakłady są tym, co uczestnicy zakładów sportowych lubią najbardziej. W tym tekście wyjaśniamy, na czym polegają tego typu promocje i jak z nich skorzystać?

Czym są freebety i jak je zdobyć?
Czym są freebety i jak je zdobyć?

Darmowe zakłady, z angielska freebety, są jedną z najczęstszych zachęt stosowanych przez bukmacherów w celu przyciągnięcia nowych graczy czy też ponownego ściągnięcia osób, które mają dłuższą przerwę w obstawianiu. Zdarza się również, że aktywni klienci są nimi nagradzani za lojalność wobec danej marki. Bywa też, że pojawiają się one w związku z jakąś ofertą specjalną dedykowaną konkretnemu wydarzeniu.

Tak czy inaczej, ich idea sprowadza się do tego, że gracze nie muszą wpłacać własnych środków, żeby móc postawić kupon. Tę możliwość daje im sam bukmacher, oferując na ogół skromną kwotę na zachętę. W polskich realiach mowa na ogół o kwotach rzędu 5-25 PLN na jeden freebet.

Coraz częściej freebety są po prostu częścią pakietów powitalnych, które skierowane są do nowych graczy. W chwili obecnej, a więc w dniu 10 stycznia, można je znaleźć przynajmniej u dwóch legalnych bukmacherów.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE <<<

Pierwszym z nich jest TOTALbet, gdzie otrzymamy 25 PLN na start za samo założenie i pełną weryfikację konta. Środki te należy wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00. Wygrana z takiego zakładu nie podlega dalszemu obrotowi.

Podobny bonus znajdziemy w Totolotku. Tam mowa o darmowych środkach w wysokości 20 PLN, które należy obrócić trzykrotnie na kuponach z przynajmniej jednym typem o kursie minimalnym 2,00. One również pojawią się na koncie gracza po założeniu i pełnej aktywacji konta internetowego.

Obie promocje obowiązują do odwołania, więc warto na bieżąco śledzić strony internetowego opisanych bukmacherów i sprawdzać czy wciąż są aktywne. W bukmacherce bowiem jak w życiu, szybko co dobre szybko się kończy.

Warto jeszcze pamiętać, żę bardzo popularne wśród graczy freebety, podobnie jak wszystkie inne promocje u legalnych bukmacherów, są dostępne tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Legalne obstawianie w Internecie – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułPoniedziałkowa premia od forBET!
Następny artykułCashback Etoto na esport. 100 PLN do zgarnięcia!