Combi Crush Betclic. 50 złotych jako zwrot! Na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

385

Przed nam trzy wieczory związane z europejskimi pucharami, tj. Ligą Mistrzów oraz Ligą Europy. W związku z tym legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej, przyznając bonus do 50 złotych.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Udział w akcji „Combi Crush” może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 20 lutego do godz. 21:00. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Combi Crush”.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu AKO, którego kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 5.00. Należy jednak pamiętać, że na zakładzie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń, a wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, na zmagania w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed takie potyczki, jak m.in.

  • Tottenham vs Lipsk
  • Atalanta vs Valencia
  • Getafe vs Ajax
  • Club Brugge vs Manchester United
  • Bayer vs Ajax
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W promocji bierze udział wyłącznie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. Stawka zakładu musi wynieść minimum 50 złotych, ale z oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki promocyjny.

Użytkownik, którego zakład okazał się przegrany to zbyt tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot stawki do 50 złotych.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic Polska

Legalny bukmacher w Polsce BetClic online oferuje każdemu graczowi na start pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej typer konieczne musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas zakładania konta.

Poza tym wspomniany operator oferuje swoim graczom bonusy za obstawienie meczy oraz promocje, w których to można otrzymać darmowe środki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie można grać legalnie w Pokera w Polsce. Betgames w STS.
Następny artykułPromocja dla typerów od legalnego bukmachera STS.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.