Cashback Etoto na esport. 100 PLN do zgarnięcia!

567

Nie trafiasz typu na esport w Etoto – odbierasz nawet 100 PLN w formie cashbacku! Zapoznaj się z zasadami najnowszej promocji dla fanów CS’a oraz innych gier komputerowych!

Cashback Etoto na esport. 100 PLN do zgarnięcia!
Cashback Etoto na esport. 100 PLN do zgarnięcia!

Esport bukmacherzy online

Esport bukmacherzy doceniają już od dłuższego czasu. Jest w tej branży spory potencjał, a zatem nie powinien nikogo dziwić fakt, że firmy pokroju Etoto szykują coraz to nowsze promocje na obstawianie CS:GO oraz innych produkcji.

Najnowszy cashback Etoto umożliwia odebranie nawet 100 PLN w przypadku nietrafionego kuponu na wybrany przez nas mecz e-sportowy. Jak dokładnie wygląda to w praktyce? Poniżej poznacie najważniejsze szczegóły, które warto znać!

Każda osoba zarejestrowana w Etoto może w jednym tygodniu odebrać maksymalnie jeden zwrot. Wynosi on 50% stawki w feralnym kuponie, czyli – na przykład – przy 80 PLN jest to 40 PLN.

Zwrot w Etoto. Jak go odebrać?

Organizator akcji nie podaje konkretnych gier, na jakie można stawiać zakłady. Kwalifikują się tutaj zatem wszystkie spotkania dostępne w ofercie bukmachera online Etoto.

Twój kupon musi być zagrany za co najmniej 50 PLN. Na szczęście, nie musisz wymuszać na sobie grania kilku meczów, ponieważ brane są pod uwagę także zakłady SOLO!

UWAGA! Tylko osoby zapisane do tej promocji mogą odebrać zwrot. Rejestracji należy dokonać na stronie cashbacku w każdym tygodniu, w którym chcemy mieć szansę na otrzymanie środków.

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Rejestracja trwa dosłownie chwilę i możesz jej dokonać poprzez wypełnienie prostego formularza online. Poniżej znajdziesz odnośnik do strony, w której zapiszesz się do legalnej gry!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym są freebety i jak je zdobyć?
Następny artykułFortuna Happy Hours, czyli 14% więcej wygranych!
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!