Bukmacher LvBet zwiększa wpłatę o 50%. Bonus do 400 PLN

552

Bukmacher LvBet w związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej oferuje swoim graczom promocję, w której to przyznaje bonus 50% wpłaty. Każdy użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać nawet 500 PLN.

Bonus do 400 PLN wpłatę u bukmachera LvBet

LvBet darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy do dnia 19 listopada do godzin 23:59 dokonać depozytu. Chcąc liczyć na darmowe środki nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Minimalna kwota jaka jest objęta promocją to 25 PLN. Natomiast każdy gracz maksymalnie może otrzymać 400 PLN. Taką kwotę otrzymają typerzy, którzy dokonają wpłaty minimum 800 PLN. Jednak istotne jest to, żeby dokonać, żeby podczas wpłaty zaznaczyć opcję „Bonus do 400 PLN czeka” to sprawi, że wpłata jest objęta promocją.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Po spełnieniu tych warunków bukmacher LvBet przyzna bonus o wartości 2% wpłaty z „mnożnikiem kursu całkowitego x25”. Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zagrać kupon, który będzie spełniał następujące warunki promocji:

  • będą na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs typu będzie nie mniejszy niż 1.25
  • łączny kurs wyniesie minimum 2.50

Po spełnieniu tych warunków na dole kuponu pojawi się opcja z „mnożnikiem kursu całkowitego x25” trzeba ją zaznaczyć, dzięki czemu zakład będzie objęty promocją.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera LvBet

Legalny bukmacher LvBet oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych promocji należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALBet bonus powitalny do 5000 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułSkoki Narciarskie w Wiśle.Bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.