Bukmacher Fortuna uruchamia konto tymczasowe

555

Wyjątkowa nowość u bukmachera Fortuna, której nie możesz przegapić. Wiele osób na to czekało. Bukmacher Fortuna wdrożył do oferty konto tymczasowe. Czym jest takie konto i komu ono się przyda? Zapraszamy do lektury.

Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!
Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!

Fortuna konto tymczasowe

Dotychczas w Polsce znane było jedynie konto tymczasowe u bukmachera Totalbet. Ten legalny bukmacher był pierwszą firmą w naszym kraju, która dała możliwość rejestracji konta bez pełnej weryfikacji. Nowa oferta Totalbet stała się tak popularna, że kolejne firmy bukmacherskie zaczynają stosować tą samą praktykę.

Jest to bardzo wygodna opcja dla osób, które chcą szybko zacząć przygodę z bukmacherem. Mamy miesiąc czasu na weryfikację konta, do tego momentu możemy normalnie korzystać ze wszystkich opcji i zakładów bukmacherskich.

Przypominamy, że kod bonusowy Fortuna to „BETONLINE„!

Możesz go wykorzystać podczas rejestracji konta na www.eFortuna.pl

Początkiem grudnia roku 2018 swoją ofertę rozszerzył również legalny bukmacher Fortuna. Firma poinformowała o tym na oficjalnej witrynie internetowej, że umożliwił rejestrację konta bez skanów dowodu tożsamości!

sts bonus
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Konto tymczasowe to same korzyści

„Aby zmienić status konta z tymczasowego na stałe gracz w każdej chwili może przesłać skan dowodu osobistego, ustalić limity na grę i uzupełnić dane osobowe. W procesie rejestracji konta tymczasowego klient jest uprawniony ponadto do skorzystania z oferty powitalnej Fortuny w postaci zakładu bez ryzyka oraz bonusu 100% od wkładu.” – czytamy w oficjalnym komunikacie bukmachera.

Trzeba pamiętać, że konto tymczasowe to oprócz wygody, pewne istotne dla gracza ograniczenia, o których nie można zapomnieć. Takie tymczasowe konto jest aktywne wyłącznie przez 28 dni od dnia rejestracji.

Musimy rónież liczyć się z kwestią wypłacania pieniędzy. Posiadając konto tymczasowe nie możemy wypłacić środków. Natomiast deponować możemy maksymalnie 5000 złotych.

Jeżeli nie masz jeszcze swojego prywatnego konta u bukmachera Fortuna to załóż je już teraz na oficjalnej stronie firmy www.eFortuna.pl. Rejestracja jest darmowa i trwa zaledwie kilka sekund.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW TOTALbet dodatkowe środki na grę!
Następny artykułJak otworzyć bukmacherski punkt stacjonarny