Bukmacher eWinner rozdaje bonusy. Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy

199

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher eWinner. Co weekend za typowanie meczy z piłki nożnej można otrzymać nawet 75 PLN w formie bonusu!

Bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Po blisko dwutygodniowej przerwie wracamy z pojedynkami ligowymi. Przed nami bardzo ciekawe mecze i to w czołowych ligach europejskich. Dodatkowo na boiskach wracają również piłkarze PKO Ekstraklasy.

Natomiast każdy z aktywnych użytkowników może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy”, która jest dostępna wyłącznie na stronie www.eWinner.pl.

Wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie podczas każdego weekendu, tj, piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy od eWinner:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem dopuszczone przez bukmachera eWinner są wyłącznie kupony AKO zagrane za równą kwotę 49 PLN.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny na kuponie nie może być mniejszych niż 2.50, a na kuponie muszą znajdować się jedynie mecze z piłki nożnej.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzymać każdego dnia trwania promocji freebet o wartości 25 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto typera może trafić nawet 75 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Bukmacher eWinner PL online dopuszcza swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy co weekend od bukmachera Superbet za obstawienie meczy
Następny artykułGwarantowane bonusy na europejskie puchary w STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.