Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.

424

Typujesz e-sport? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który to zmniejsza ryzyko przegranej. Wspomniany operator za przegrany kupon dokonuje zwrotu stawki. Maksymalnie można otzymać 100 PLN.

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Ta akcja promocja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od 0:00 do niedzieli do 23:59. W tym okresie można otrzymać maksymalnie jeden zwrot od bukmachera!

Chcąc liczyć na ewentualny zwrot należy zgłosić swój udział w promocji, poprzez zapisanie się na stronie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu.

Dopuszczalne w tej akcji są kupony zarówno wielozdarzeniowe jak i pojedyncze, ale kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.06.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z e-sportu. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN. Kupony, zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

bonus bez wpłaty u bukmachera

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher dokona zwroty 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Chcąc otrzymać bonus należy po rozliczeniu kuponu nacisnąć opcję POP-UP i ją zatwierdzić. To sprawi, ze bonus na koncie pojawi się do 20 minut.

Otrzymane środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.20. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto należy do tych operatorów, którzy przyznają bonus za rejestrację. Wystarczy założyć nowe konto, a w zamian bukmacher przyzna freebet w wysokości 20 PLN i to bez depozytu!! Środki można wykorzystać na zakłady u tego operatora.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje na French Open od legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułBonus 10 PLN za kupony zagrane na eliminacje EURO 2020 od bukmachera Fortuna
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.