Bonusy za aktywność od eWinner. 49 PLN codziennie dla graczy

228

Specjalną ofertę promocyjną na czas Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej oferuje legalny bukmacher eWinner. Wystarczy obstawiać zakłady z wspomnianej imprezy, aby liczyć na freebety.

eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

Można powiedzieć, ze przed nami niezwykle ciekawe starcia podczas EURO 2020. W dodatku w fazie playoff przegrywający odpada, więc walka zapowiada się bardzo ciekawie. A przed nami takie konfrontacje, m.in. Włochy vs Austria, Belgia vs Portugalia, czy też Anglia vs Niemcy.

Promocja „Postaw na ME” aktywna jest wyłącznie w czasie trwania Mistrzostw Europy 2020, czyli do 11 lipca i dostępna na stronie bukmachera www.eWinner.pl.

49 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020!

Bukmacher eWinner dopuszcza wyłącznie kupony SOLO i AKO zagrane za dokładną kwotę 49 PLN. Na kuponie promocyjnym musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z EURO 2020 w piłce nożnej. Dodać jest warto, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji każdego dnia otrzyma freebet o wartości 49 PLN, który będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny w eWinner 2021:

Polski bukmacher eWinner 2021 oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć:

  • bezpieczny zakład do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa kasa na Ligę Europy od STS.
Następny artykułDarmowe bonusy na Olimpiadę od STS.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.