Bonusy dla graczy za obstawienie sportów wirtualnych. Pula nagród 25 000 PLN w STS

300

Konkurs z nagrodami dla wszystkich typerów sportów wirtualnych oferuje bukmacher STS. Wystarczy typować mecze z tej kategorii, aby liczyć na dodatkowe środki. A warto jest dodać, że na pewno jest co typować, bo nagrody trafią łącznie do stu typerów.

Konkurs z nagrodami za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Konkurs z nagrodami za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Atuty sportów wirtualnych na pewno są spore. Przede wszystkim takie, że są dostępne przez całą dobę. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać extra gotówkę.

Poza tym w ramach akcji promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne” bukmacher STS nagradza stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Warto jest dodać, że ta akcja jest dostępna graczom wyłącznie w dniach od 6 do 12 czerwca do godziny 23:59, a chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

25 000 PLN na sporty wirtualne

Bukmacher STS w ofercie promocyjnej „Ranking 25 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne” dopuszcza kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe. Jednak nie ważne, który zakład wybierze muszą na nim obowiązkowo znajdować się same mecze ze sportów wirtualnych.

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma punkty do rankingu. Są one przyznawane w następujący sposób:
wygrana – stawka = ilość punktów

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Stu graczy, którzy uzbierało najwięcej punktów będzie mogło liczyć na extra środki od bukmachera STS, ponieważ operator podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN:

  • 1 miejsce – 1500 PLN
  • 2 miejsce – 1200 PLN
  • 3 miejsce – 1000 PLN
  • 4 miejsce – 500 PLN
  • 5 – 10 miejsce – 250 PLN
  • 11 – 20 miejsce – 100 PLN
  • 21 – 40 miejsce – 70 PLN
  • 41 – 60 miejsce – 50 PLN
  • 61 – 80 miejsce – 30 PLN
  • 81 – 100 miejsce – 15 PLN

Bonus do 1640 PLN na start w STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy z graczy może liczyć na premie za trzy pierwsze depozytu. Łącznie na konto każdego gracza może trafić nawet 1500 PLN!!

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwsze zakłady z sportów wirtualnych są objęte ubezpieczeniem. Podobnie ma miejsce z kuponów w z Betgames oraz sportów wirtualnych. To sprawia, że jeśli faworyci zawiodą gracz otrzyma zwrot stawki.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS kod promocyjny BETONLINE daje graczom najwięcej korzyści. Dodać trzeba koniecznie, że jest to jedyny moment, aby to wykonać. Później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna nagradza najlepszych typerów. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułBonus na puchary. STS daje nawet 50 zł!
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.