Bonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet

480

W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa depozyt o 50%.

Bukmacher LvBet zwiększa depozyt o 50%

Bukmacher LvBet zwiększa depozyt o 50%

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z promocji może skorzystać w dniach od 5 do 9 września do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny to dokonanie wpłaty za co najmniej 25 PLN w okresie trwania tej akcji. W Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Taka wartość najdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że użytkownik dokonał depozytu za co najmniej 400 PLN.

Bukmacher LVbet po tym jak zaksięguje wpłatę przyzna bonus 2% wpłaty z mnożnikiem „x25″. Należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.25. Natomiast kurs całkowity kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50.

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „bonus x25”. Należy ją zaznaczyć. To sprawi, że bukmacher automatycznie zwiększy stawkę kuponu.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Freebet bez depozytu od bukmachera LvBet

Legalny polski bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN za dokonania depozytu.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE, żeby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStarLader Major 2019 bonus za przegrany kupon od STS
Następny artykułBonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.