Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Większa wygrana do 50%

482

Legalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom, nawet o 50%. Wystarczy wyłącznie zagrać zakład AKO, na którym to będzie co najmniej pięć typów, a wówczas gracz może liczyć na premię.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Z promocji „Multi+” mogą skorzystać bez żadnego limitu wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto na www.Betclic.pl. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału do tej akcji nie trzeba się zgłaszać.

Wspomniana wyżej promocji polega na obstawieniu meczy z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami kolejne zmagania chociażby w Esporcie.

Bonus dla typerów.

Warunki promocji „Multi+” są bardzo proste i przejrzyste dla każdego gracza. Bowiem w ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe. Podstawowy wymóg to pięć zdarzeń na zakładzie. Jednak istotnym aspektem jest to, że im więcej typów tym na większy bonus będzie mógł liczyć typer:

Darmowy bonus dla graczy

Na pewno dobrą informacją dla gracza jest to, że typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaka jest obecnie dostępna w ofercie bukmachera Betclic. Dodatkowo gracz może łączyć i to na jednym zakładzie typy z oferty przedmeczowej z „na żywo”. To tylko pokazuje, że użytkownik może obstawiać swoje ulubione zdarzenia.

Nie można zapominać, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów, których stawka jest dowolna. Wyłącznie te kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przesz bukmachera Betclic pod warunkiem, ze zagrane przez typera kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic oferuje każdemu nowemu użytkownikowi na start pierwszy zakład bez najmniejszego ryzyka. W przypadku przegranej cała stawka wróci na konto gracza, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.

Ten bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gry użytkownik wpisze hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później już typer takiej możliwości, nie będzie posiadał.

Natomiast te osoby, które mają konto u tego operatora mogą legalnie i to na żywo oglądać wydarzenia sportowe w Betclic TV i to bez żadnych limitów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Piłkarski pewniak” promocja u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla graczy.
Następny artykułPowrót Bundesligi – bonus dla graczy od eFortuny. 40 PLN dla wszystkich typerów.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.