Bonus na puchary. STS daje nawet 50 zł!

222

Czas na konfrontacje w ramach europejskich pucharach. A na tą okazję bukmacher STS online zmniejsza przegrane każdemu typerowi, która maksymalnie może wynieść nawet 50 PLN.

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

Warto jest zaznaczyć, przede wszystkim z naszego punktu widzenia czekają dosyć ciekawe starcia, bo dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. HJK – Pilzno, Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary”, a jest ona dostępna w dniach do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59.

Typer, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie Bonus na puchary. STS daje nawet 50 zł! i to przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” kwalifikuje wyłącznie kupony pojedyncze, ale i też wielozdarzeniowe.

Typ na kuponie promocyjnym dodatkowo musi pochodzić z oferty przedmeczowej, a dodatkowo kurs jego nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot za każdy przegrany kupon. Typer otrzyma zwrot 15% stawki, a może wynieść nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym u bukmachera STS automatycznie dokonają niżej wymienionych bonusów. W STS rejestracja jest bardzo szybka i bezproblemowa, a w STS kod promocyjny wpisujemy tylko jeden raz.

Wówczas już trzy pierwsze wpłaty objęte będą promocją. Za każdą z nich gracz otrzyma premię. A łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla graczy za obstawienie sportów wirtualnych. Pula nagród 25 000 PLN w STS
Następny artykułLegalny bukmacher STS zwraca gotówkę za przegrane kupony.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.