Bonus do 50 PLN za obstawienie Esportu u bukmachers STS

301

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim aktywnych swoim graczom oferuje bukmacher STS. Wystarczy jedynie zagrać kupony z Esportu, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki, aż do 50 PLN.

STS zmniejsza przegrane za przegrany kupon

STS zmniejsza przegrane za przegrany kupon

Trzeba powiedzieć, ze oferta bukmachera STS jest bogata. Dodatkowo mecze rozgrywane są w większości gier, jak Counter Strike, League of Legends, Dota2, czy też Overwatch.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z promocji „Bezpieczne 50 PLN na Esport”, która aktywna jest graczom do 18 kwietnia do godziny 23:59. Istotne w tym wszystkim jest to, aby skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

Warunki oferty promocyjnej są bardzo proste. W ramach wspomnianej akcji dostępne są zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z Esportu. Typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak istotne jest to, iż zostały rozliczone najpóźniej do 18 kwietnia do godziny 23:59.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy zagrany kupon okaże się wygrany na konto gracza trafi cała wygrana. Jeśli zakład okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki, aż do 50 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2021:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom na start extra pakiet powitalny, w którym to można otrzymać premię nawet o wartości 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że już za same założenie konta użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów w STS. 50 PLN dla każdego.
Następny artykułEtoto bonus powitalny 2021. Premia 100% dla nowych graczy.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.