Bonus dla każdego gracza od legalnego bukmachera LvBet

478

W związku z Nowym Rokiem legalny bukmacher oferuje promocje graczom, w której to nagradza za aktywność. Nagrody są okazałe, bowiem chociażby do pięciu osób trafi bonus o wartości 2020 PLN.

Freebet za darmo 2020

Freebet za darmo 2020

Ta oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 1 stycznia do 19 stycznia do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Podczas trwania tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których to mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Gracz sam wybiera jakie typy będą znajdować się na kuponie.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy typer wybiera sobie stawkę zakładu, ale z akcji są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet nagrodzi pięciu graczy bonusem o wartości 2020 PLN, którzy uzyskali najwyższą wypłaconą wartość, a jest ona liczona (kwota wypłacona – stawka zakładu).

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jednak to nie wszystko, aż 2020 graczy otrzyma bonus o wartości 10 PLN. Te środki trafią na konto graczy, którzy podczas trwania akcji dokonali największego obrótu.

Środki znajda się na kontach zwycięzców w dniu 20 stycznia do godz. 23:59.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera LvBet 2020

Legalny w Polsce bukmacher LvBet oferuje graczom na start bonus bez dokonania żadnej wpłaty o wartości 20 PLN.

Dodatkowo dwie pierwsze wpłaty u tego operatora są objęte promocją, za które bukmacher LvBet przyznaje bonusu w wysokości 100% i 50% wielkości depozytu.

Gracz będzie mógł skorzystać z powyższych bonusów pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20: Bonus dla każdego graczy od LvBet
Następny artykułAktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów 2020
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.