Bonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS

512

Popularny polski bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję za aktywność. Wystarczy zagrać cztery kupon na przestrzeni tygodnia i niezależenie od nich rozliczenia otrzymać darmowy bonus.

STS: Darmowe gotówka za aktywność

STS: Darmowe gotówka za aktywność

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają za aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłat.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych i trwa od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny w tej promocji to zagranie czterech kuponów na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, czyli od poniedziałku do niedzieli, a poza tym muszą zostać one rozliczeniowe. Gracz sam sobie wybiera jakie zdarzenia znajdują się na kuponie i z jakiej dyscypliny.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

W promocji biorą udział kupony zarówno SOLO jak i AKO, ale kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.85. Poza tym bukmacher wymaga, żeby przynajmniej jeden kupon w ramach tej akcji:

  • został zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera STS
  • były na nim same zdarzenia z oferty LIVE

Stawka kuponu promocyjnego musi wynosić dokładnie 11 PLN.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus wartości jednego kuponu, czyli 11 PLN. I to nie ma znaczenia jak kupony zostały rozliczone. Bonus znajdzie się na koncie gracza do pięciu dni od moment zakończenia okresu rozliczeniowego.

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może na przestrzeni jednego etapu otrzymać TYLKO jeden bonu.

Bonus za rejestrację od bukmachera STS bez depozytu:

Bukmacher STS przyzna nowym użytkowników darmowy bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, ze bukmacher do 48 godzin przyzna darmowy freebet.

Poza tym gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty może liczyć na kolejny bonus równowartości depozytu, czyli gracz wpłacić np 600 PLN druga taka sama wartość tylko, ze w formie środków bonusowych trafi na konto gracza. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet
Następny artykułMistrzostwa Europy w siatkówce promocja u bukmachera BetClic
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.