Bonus 40 PLN na piłkę nożna od BetClic.

415

W związku z ostatnią serią zmagań fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy bukmacher BetClic przewidział promocją graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Przyznając bonus o wartości 40 PLN.

Pewny Zakład – bonus 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – bonus 40 PLN w BetClic!

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja aktywna jest graczom jedynie w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi do niej dołączyć. Można to wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład”.

Legalny bukmacher BetClic w ramach tej promocji dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń, a kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 5.00.

betfan kod promocyny

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i LIVE na zmagania w szóstej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy.

Stawka każdego zakładu musi wynieść nie mniej niż 20 PLN. Jednak z oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki promocyjny.

W ramach tej promocji bierze udział pierwszy zakład spełniający powyższe warunki. Jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednej pomyłki na zakładzie bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie może ona wynieść 40 PLN.

Kod bonusy u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjnym „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład u bukmachera BetClic jest objęty promocją. Jak okaże się wygrany to dobrze. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej operator dokona zwrotu stawki do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Następny artykułBetclic daje 40 PLN na NBA.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.