Bonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia

466

W dniu 25 kwietnia bukmacher Forbet rozdaje bonusy swoim graczy. Wystarczy zawrzeć kupon za minimum 100 PLN, aby otrzymać bonus w wysokości 25 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

W tej promocji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa jedynie w czwartek 25 kwietnia do godziny 23:59. I chcąc liczyć się w tej promocji trzeba w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu, którego stawka będzie nie mniejsza niż 100 PLN.

Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Bukmacher wymaga poza tym, żeby kupon spełniał jeszcze następujące warunki:

  • muszą na im znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
  • łączny kurs musi wynieść nie mniej niż 2.50

Natomiast z tej promocji natomiast są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu Draw no bet (DNB)

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher Forbet do pierwszego kuponu przyzna bonus w wysokości 25 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia
Następny artykułBonus 10 PLN za poprawny wynik walki KSW 48
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.