Bonus 10 PLN za poprawny wynik walki KSW 48

461

Na sobotę 27 kwietnia zaplanowano w Lublinie KSW 48. W związku z tą imprezą bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy, gdzie to za każdy poprawnie typowany typ bukmacher przyzna dodatkowo 10 PLN w formie bonusu.

Typuj KSW i walcz o nagrody

Typuj KSW i walcz o nagrody

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu może wziąć w tej akcji.

Promocja trwa do soboty 27 kwietnia do godziny 20:00. Chcąc wziąć udział w tej promocji właśnie w tych godzinach musimy dokonać zawarcia kuponu za stawkę dokładną 49 PLN.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się dokładnie pięć zdarzeń. Wszystkie muszą podchodzić z oferty bukmachera na KSW 48
  • dopuszczalne zdarzenia to jedynie dwu-drogowe, tj. 1 bądź 2
  • do tej akcji zaliczają się jedynie zdarzenia przedmeczowe
Odbierz darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

Bukmacher przyzna za każdy poprawnie wytypowane zdarzenie bonus w wysokości 10 PLN. Typer może otrzymać maksymalnie w formie bonusu 50 PLN plus ewentualną wygraną kuponu. Bonus trafi na konto gracza niezależenie od rozliczenia kupony. Lecz trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji.

Z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane systemowo oraz za środki bonusowe.

Warunkiem wypłaty bonusu w Forbet jest dokonanie czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie łącznym kuponu co najmniej wynoszącym 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Następny artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.