Bezpiecznik Fortuny na KSW 57. Pewne 30 PLN

337

Bukmacher Fortuna online dla typerów obstawiających zmagania zawodników podczas gali KSW ma specjalną ofertę promocyjną – „Bezpiecznik na KSW 57”. W przypadku przegranej wszyscy użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki.

Zgarnij bonus w Fortunie na KSW 57.

Zgarnij bonus w Fortunie na KSW 57.

Karta walk podczas KSW 57 można powiedzieć, że zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ dojdzie do kilku bardzo emocjonujących pojedynków, jak chociażby Sowiński vs Mańkowski, Ziółkowski vs Szymański, czy też De Fries vs Kita.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom. Oferta „Bezpiecznik na KSW 57” dostępna jest wyłącznie w dniu 19 grudnia. Udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Pewny zakład na KSW 57:

Promocja „Bezpiecznik na KSW 57” polega na zagraniu kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 60 PLN, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na KSW 57.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli na zakładzie promocyjnym będą znajdować się inne zdarzenia to trzeba pamiętać, że muszą one zostać rozliczone do 21 grudnia do godziny 09:00.

W przypadku, gdy zdarzenie z KSW 57 okaże się przegrane to typer w przypadku przegranej otrzyma extra 30 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna online:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na start darmowe środki na start. Bowiem gracz może liczyć na extra bonus o wartości 2230 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji następujących bonusów:

  • darmowe 20 PLN na założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny kupon do 210 PLN


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja Świąteczny Król Typerów w Betclic z pulą 80 000 PLN
Następny artykuł25 000 PLN dla graczy za typowanie sportów zimowych w STS
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.