Betgames STS – jak grać w pokera, wojnę i bakarat online

464

Mimo, że oferta bukmacherska obecnie nie jest zbyt bogata. To warto wiedzieć jest wiedzieć, że bukmacher STS posiada w swojej ofercie Betgames, gdzie to legalnie można grać w takie gry, jak poker, wojna lub bakaret. Poza tym jedna z promocji na gry karciane to „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Betgames STS – co to takiego?

Betgames STS – co to takiego?

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze [SOLO], na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames. Typerzy tam legalnie mogą obstawiać, takie gry jak:

  • poker
  • wojnę
  • bakaret

Kurs każdego zakładu nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka musi wynosić co najmniej 2 złote, ale z tej akcji wykluczone są wszystkie zakład zawarte za środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrany zakłady i przyzna bonus wartości 10% tej wartości:

Przykład: Kwota przegranych zakładów wyniosła 200 złotych. W zamian typer otrzyma premię o wartości 20 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz co tydzień może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Betclic kod promocyjny za darmo

Pewny zakład w STS na Betgames

W dodatku pierwszy zakład z Betgames objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.90, a w razie przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, która maksymalnie może wynieść 20 złotych.

Kod promocyjny w STS 2020

Bukmacher STS online w pakiecie powitalnym posiada:

  • bonus 29 złotych bez wpłaty własnej
  • premia do 1200 złotych za pierwszy depozyt

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna. Bonus 14%
Następny artykułSTS bonus na start. Kod promocyjny 2020 + oferta
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.