Betclic zmniejsza przegrane graczom. Do 40 PLN dla typerów

455

Dosyć ciekawą ofertę promocyjną na piłkę nożna swoi graczom posiada bukmacher Betclic Polska. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki.

40 PLN dla typerów od Betclic

40 PLN dla typerów od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że oferta bukmachera Betclic Polska na piłkę nożna jest bardzo bogata. W dodatku przez nami niezywkle ciekawy pojedynki w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Bundeslidze, Serie A, czy też LaLidze.

To wszystko sprawia, że każdy gracz serwisu Betclic może skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład”, która jest aktywna graczom do 24 stycznia do godziny 23:59. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.Betclic.pl.

Pewny zakład na weekend w Betclic

Wyżej wspomniana oferta polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będzie znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Jednak wszystkie typy muszą pochodzić z piłki nożnej, ale mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 40 PLN.

Bonus do 550 PLN na start u legalnego bukmachera Betclic:

Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim swoim nowy typerom pierwszy zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka musi koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Zakład okazał się wygrany? To super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł25 000 PLN dla graczy za typowanie sportów zimowych w STS
Następny artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów w STS. 50 PLN dla każdego.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.