BetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN

563

BetClic Polska oferuje graczom najwyższy zakład bez ryzyka z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, ponieważ wynosi on, aż 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne, które podane jest poniżej.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 550 PLN

Z tej akcji promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera BetClic Polska. Warto wiedzieć, że granie u tego operatora jest zgodne z polskim prawem.

Pierwsza czynność jaką gracz musi wykonać jest to rejestracja konta online na stronie www.BetClic.pl. Proces zakładania konta zajmie graczowi zaledwie kilka chwil, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak chociażby imię czy nazwisko.

Jaki kod u bukmachera BetClic?

Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić później typer już takiej możliwości nie będzie posiadał.

betfan kod promocyny

Następnie pozostaje już typerowi dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem.

Warto jest mieć na uwadze, że gracz sam wybiera sobie jakie typy będą na jakiego zakładzie, ponieważ kwalifikuję się wszystkie typy z oferty bukmachera BetClic. Operator również nie określa minimalnej jak i maksymalnej stawki zakładu.

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast jak zdarzenia zostały rozliczone jako przegrane typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 złotych.

BetClic bukmacher w Polsce legalnie

Każdy gracz bukmachera BetClic może liczyć i to niezwykle często na szereg ciekawych bonusów jak i promocji. Operator przyznaje chociażby bonusy za obstawienie spotkań.

Dostępna jest również aplikacja mobilna Betclic, ale i również BetClic TV, w której to gracze bez żadnych limitów i ograniczeń mogą oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 PLN dla każdego gracza od bukmachera STS.
Następny artykułExtra bonus za obstawienie meczy od bukmachera Fortuna. Premia do 100%
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.