Betclic daje 40 PLN na NBA.

501

Bukmacher BetClic przyznaje extra bonus graczom, którzy typują NBA. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby otrzymać dodatkowe środki o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus 40 PLN na NBA od bukmachera

Darmowy bonus 40 PLN na NBA od bukmachera

Akcja „Misja Basket” skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 16 do 23 grudnia. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja Basket”.

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe:

  • będą na nich jedynie zdarzenia z NBA
  • typy z oferty przedmeczowej lub live
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 1.70
  • stawka minimalna zakładu 20 PLN
betfan kod promocyny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji w czasie trwania akcji jego minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane to oprócz wygranej kwoty otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN!

Kod bonusowy u bukmachera BetClic za darmo:

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom na start Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Użytkownik z tej formy bonusu będzie mógł skorzystać wyłącznie wtedy, kiedy wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Jak pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 40 PLN na piłkę nożna od BetClic.
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20: Bonus dla każdego graczy od LvBet
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.