Betclic cashback 500 PLN. Kod promocyjny „KOD500”

601

Co można otrzymać na dobry początek u legalnego bukmachera BetClic? Specjalny cashbak do kwoty 500 PLN. Poznaj szczegóły i dowiedz się, jak wykorzystać kod promocyjny!

Betclic cashback 500 PLN. Kod promocyjny "KOD500"
Betclic cashback 500 PLN. Kod promocyjny „KOD500”

Casbhack BetClic Polska

Jeszcze przed premierą mówiło się o tym, że przygotowany przez BetClic bonus powitalny będzie wynosił 1000 PLN od pierwszej wpłaty. Stanęło jedna ostatecznie na czymś zupełnie innym, ale równie godnym uwagi!

Każdy nowy gracz może w ramach oferty na start otrzymać zwrot od przegranej w pierwszym zagranym kuponie. Jak dokładnie to wygląda? Czy można z tej promocji skorzystać od razu, czy dopiero po pewnym czasie?

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Cashback BetClic do odebrania jest od razu po założeniu konta. Wystarczy dokonać wpłaty na konto, a następnie postawić typy na swoich faworytów. Tylko od ciebie zależy, ile będziesz chciał wydać i na co zagrać.

Jak zgarnąć bonus w BetClic?

Premia może maksymalnie wynieść 500 PLN. Przyznawana jest jako 100% zwrotu stawki. Wszystko dzieje się automatycznie – ty musisz tylko zagrać kupon!

Przy rejestracji można wykorzystać specjalny kod promocyjny. Jest to jedyna szansa, gdyż w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości.

Aktualny kod na bonus w BetClic to „KOD500” – podajemy go w formularzu rejestracyjnym i gotowe! Być może wkrótce pojawią się kolejne oferty od BetClic. Informacje o najważniejszych z nich na pewno znajdziesz w naszym portalu! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary!
Następny artykułNagrody do wygrania na StarLadder Miror u bukmachera TOTALBet
Dla mnie nie ma pewnych typów - zawsze gram to, co moim zdaniem wydaje się słuszne, a nie na co stawiają wszyscy. W portalu e-Bukmacher piszę o promocjach, bonusach, analizach i nie tylko!