Aktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów 2020

491

Bonusy bez wpłaty własnej, premię za depozyty oraz zakłady bez ryzyka wchodzą w skład pakietów powitalnych u legalnych bukmacherów w Polsce jak chociażby Fortuna, BetFan, STS, a także BetClic.

Specjalne kody promocyjne za darmo u bukmacherów w Polsce

Specjalne kody promocyjne za darmo u bukmacherów w Polsce

Należy jednak pamiętać, że chcąc skorzystać z bonusów powitalnych gracze koniecznie muszą wpisać kody promocyjne. Lista darmowych kodów znajduje się poniżej.

Fortuna: Freebet 20 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Bogaty pakiet powitalny nowym graczom oferuje graczom bukmacher Fortuna. Gracz za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzyma w gratisie 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Promocją objęta jest pierwsza wpłata u bukmacher Fortuna. Gracz otrzymuje premię jej równowartości. Gracz może otrzymać nawet 1000 złotych! Dodatkowo pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Coraz bardziej popularny w Polsce bukmacher BetFan przyznaje darmowe środki graczom za dokonanie trzech pierwszych depozytów. Za każdą z nich użytkownik może otrzymać premię 1000 PLN.

Nie można jeszcze zapominać, że w pakiecie powitalnym znajduje się pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Polski bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta.

betfan kod promocyny

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN

Na darmową premię o wartości 29 PLN może liczyć każdy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS oraz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu podczas zakładania konta.

Dodatkowo na konto gracza może trafić bonus do 1200 złotych za dokonanie pierwszej wpłaty. Bukmacher STS przyznaje premię równowartości pierwszego depozytu.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

W skład pakietu powitalnego u bukmachera BetClic wchodzi pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas zakładania konta.

Gracz sam wybiera sobie zdarzenia jakie znajdą się na kuponie. Zakład jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaką został zagrany kupon.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułBonus dla każdego gracza od legalnego bukmachera LvBet
Następny artykuł30 PLN dla każdego gracza od bukmachera STS.
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.