50 PLN na granie w STS Betgames dla wszystkich graczy.

474

Nie da się ukryć, że ogromną popularnością cieszy się usługa dostępna u bukmachera STS, czyli Betgames. Gracze mogą przecież tam legalnie grać chociażby w pokera, ale i inne gry karciane.

Poker online leglanie w Polsce

Poker online leglanie w Polsce

Śmiało można powiedzieć, że Betgames jest to prawdziwa nowość na polskim rynku i od razu wpadła w gusta użytkownikom. Bowiem legalnie i co istotne z prawdziwe pieniądze można grać, m.in. w pokera i bakarat.

Swoich graczy nagradza bukmacher STS, którzy to oprócz wygranej gotówki mogą otrzymać kolejne darmowe środki w ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”. Jedna należy pamiętać, że chcąc z niej skorzystać obowiązkowo gracz musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Do 50 PLN dla graczy na Betgames

Kupon kwalifikujący się w ramach oferty specjalnej „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” musi koniecznie być zakładem SOLO, którego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, a na nim mogą być wyłącznie typy z gier Betgames, czyli:

  • pokera
  • wojny
  • bakarat

Na koniec akcji, tj. 19.07.2020 r. do godz. 23:59 bukmacher STS dokona zsumowania stawek wygranych kuponów i następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Kwota całkowita wygranych zakładów wyniosła 400 PLN. Wówczas gracz otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy użytkownicy mają prawo otrzymać jeden bonus, którego maksymalna kwota może wynieść nawet 50 PLN.

Bonus bez depozytu 2020 u bukmachera STS:

Wszyscy użytkownicy, którzy podczas zakładania konta wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE dokonają aktywacji automatycznie pakietu powitalnego. W skład którego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Gracze, którzy posiadają już konto u wspomnianego operatora mogą liczyć chociażby na extra środki co tydzień za obstawienie meczy. Bowiem bukmacher STS rozdaję każdego tygodnia łączną kwotę, aż 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera eFortuna o 14%
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 10 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.