30 PLN dla każdego gracza od bukmachera STS.

498

Zakłady bukmacherskie STS oferuję premię o wartości 30 złotych dla wszystkich aktywnych graczy i tak w każdym etapie. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać zakłady za minimum 200 złotych, aby otrzymać darmwe środki.

Bonus za aktywność dla każdego typera.

Bonus za aktywność dla każdego typera.

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika bukmachera STS, który posiada aktywne konto u tego operatora, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest mieć na uwadze, że promocja „Extra 30 PLN” trwa do odwołania, ale skład się ona z okresów rozliczeniowych, tzw. etapów. Każdy z nich trwa poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce włączyć się w walkę o 30 złotych musi dołączyć do tej akcji. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

BetClic. Kod promocyjny za darmo

Kwalifikują się w ramach tej promocji wyłącznie zakłady pojedyncze lub wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Jednak warto jest mieć na uwadze, że użytkownik sam wybiera zdarzenia będą na kuponie, ponieważ dopuszczone się wszystkie typy z oferty bukmachera STS.

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale nie liczą się do promocji zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który w czasie jednego okresu rozliczeniowego zagrał kupony za minimum 200 złotych, a spełniają one powyższe warunki otrzyma w gratisie 30 PLN.

Każdy typer w jednym etapie może otrzymać tylko jeden bonus.

Bonus bez depozytu 2020

Zakłady bukmacherskie STS online oferuję nowym graczom darmowy bonus powitalny o wartości 29 złotych. Te kwota trafi na konto gracza pod warunkiem, że wpisze on kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Bukmacher zastrzegł, że kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, potem nie ma już takiej możliwości i bonus bez depozytu przepadnie.

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika po dokonaniu pierwszego depozytu. Maksymalny bonus jaki może otrzymać gracz to 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów 2020
Następny artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN
Bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. W STS bonus 29 PLN, kod promocyjny: BETONLINE.